Forum DOZO-PAK

Opis forum


#1 2008-11-18 00:24:05

Toberc

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 25
Punktów :   

Forum DOZO-PAKa

postanowilem zalozyc to darmowe beznadziejne forum w prostym celu - komunikacji miedzy nami. z tego co zauwazylem nie dostalem odpowiedzi od Łukasza na moj mail, co nie jest odosobnionym przypadkiem, bo czasami na yahoo nie docieraja mejle ze skrzynek na o2 czy wp. tutaj bedziemy bez problemu mogli sie komunikowac, nikt napewno nie powie ze nie dostal mejla, a podanie odpowiedzi jest znacznie latwiejsze i przejrzystrze niz odpowiedz na e-mail...

prosilbym was o rejestracje na tym forum, jest banalnie prosta, nie wymaga cholera wie jakiej wiedzy . do tego tez prosilbym abyscie dodali te strone do ulubionych, zeby potem nie prosic o link do tego forum. domyslam sie ze bedziecie rzadko albo bardzo rzadko zagladac tutaj, wiec kazda informacje nowa na forum bede potwierdzal e-mailem do was, zebyscie zajrzeli tutaj i przeczytali ocb .

forum jest podzielone na 3 dzialy, mozecie pisac o czym tylko chcecie, mozecie nie pisac, nikt tu nikogo nie trzyma na sile, ale prosilbym abyscie sprawdzali kazda wazna informacje. nie oznacza to oczywiscie ze nie bede do was dzwonil czy wysylal sms'y (nie lubie sms'ow), bede tak jak zwykle. to forum jest w celu informacyjnym i organizacyjnym ligi.

mam nadzieje ze pomysl nie okaze sie idiotyczny, bezsensowny i glupi. po prostu wole wszystko co zwiazane z organizacja druzyny wsadzic do jednego worka, niz meczyc sie z mejlami itp. tutaj kazdy z was ma slowo, wiec korzystajcie z tego.

tak wiec zapraszam do rejestracji!!!

pozdro

Offline

 

#2 2008-11-18 09:16:57

plewalukasz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Forum DOZO-PAKa

hmmmm , bankowo wysłałem ! nie dostałem zadnego zwrota ze wiadomosc nie dotarła czy cuuus...
Co do forum uwazam ze dobry pomysł .!

POZDRAWIAM!

Offline

 

#3 2008-11-18 15:29:36

Majkel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Forum DOZO-PAKa

Pomysł bardzo dobry. Forum fajna rzecz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojakonsola.pun.pl www.narutozone.pun.pl www.wrestlingpbfgame.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl www.pokeluxus.pun.pl